• BAŞAK TEL / Hakkımızda

BAŞAK TEL ÇİT / TEL ÖRGÜ – İMALAT VE MONTAJ

Kurulduğu ilk günden beri kalite ve sağlamlığı ilke edinen firmamız; Çevre Güvenlik Tel Çit sistemleri üzerine üretim yapmaktadır.

Dünyadaki ve ülkemizdeki sektörde gelişmeleri ve değişimleri yakından takip edip, sizlerin verdiği destekle yurdun her bir köşesine hizmet vermektedir.

Geniş ürün yelpazesiyle, güler yüzlü ve profesyonel ekibiyle sizlere hizmet vermekteyiz.

  • MİSYON / VİZYON

    Müşterilerimizin projemizin her aşamasında %100 müşteri memnuniyeti içerisinde dayanıklı ve sağlam projeler gerçekleştirmek. Gelişime ve değişime açık, firmasıyla bütünleşmiş, katılım gösterebilen çalışanlara sahip olmak ve bu amaca hizmet edecek sistemler kurmak.

  • DEĞERLERİMİZ

    Dürüst ve ilkeli çalışmak. İletişim ve paylaşım. Gelişim ve üretkenlik. Öncülük ve liderlik. Sorumluluk ve dayanıklılık. Şeffaflık, güven ve özgüven.

  • KALİTE POLİTİKAMIZ

    Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, en uygun çözümler ile uçtan uca karşılamak,verimliliği sağlamak, çalışan ve müşteri memnuniyetini artırmak, kalıcı müşteriler edinmek.

KALİTENİN ADRESİ

BAŞAK TEL / TEL ÖRGÜ VE MONTAJ

Kurulduğu ilk günden beri kalite ve sağlamlığı ilke edinen firmamız; Çevre Güvenlik Tel Çit sistemleri üzerine 25 yıllık tecrübe ve birikimiyle üretim yapmaktadır.

Geniş ürün yelpazesiyle, güler yüzlü ve profesyonel ekibiyle sizlere hizmet vermekteyiz.

BİZE ULAŞIN

Anbar mah.Osman kavuncu bulvarı no: 525 (A101 market ve Akbank karşısı Shell petrol yanı) Melikgazi / KAYSERİ

BİZİ ARAYIN

Başak Tel : ( 0352 ) 326 47 21

Faks No   : ( 0352 ) 326 47 21

CEP TELEFONU

Zeyni ALTUN : 0532 064 44 47